koszyk pusty facebook youtube instagram

Informacja o materiałach

Pranie i pielęgnacja.

Aby zapewnić najwyższą jakość materiałów, Acerbis przeprowadził serię testów laboratoryjnych na surowych materiałach używanych do produkcji odzieży. Nasi technicy radzą, by trzymać się ściśle instrukcji widocznej na metce. Odpowiednia pielęgnacja zapewni długotrwałe utrzymanie się właściwości materiałów.

  • Nie pozwól, by brud przeniknął materiał. Wypierz odzież jak najszybciej. W przypadku wyjątkowo uciążliwych plam należy nałożyć detergent na miejsce zabrudzenia i po kilku minutach wyprać normalnie (zgodnie z informacją na metce).
  • Jeśli cała odzież jest bardzo brudna, zamocz ją w wodzie z detergentem na kilka godzin, po czym pierz normalnie.
  • Jasne i ciemne kolory pierz osobno.
  • Wskazane jest pranie odzieży odwróconej na lewą stronę.
  • Przed praniem upewnij się, że wszystkie zamki i zapięcia są zamknięte, aby uniknąć ewentualnych uszkodzeń reszty odzieży podczas prania.
  • Pierz odzież oraz akcesoria oddzielnie.

Technologie

ACERBIS DRY-SYSTEM

Oddychalność to zdolność materiału do absorbowania potu i do naturalnego odprowadzania wilgoci, gwarantująca uczucie świeżości i komfortu przez cały czas trwania aktywności fizycznej. Wysoka oddychalność zapewnia ciągły ruch powietrza między środowiskiem zewnętrznym, a materiałem. Dla optymalnego komfortu podczas uprawiania sportu niezbędna jest oddychająca odzież. Pot musi szybko wysychać, aby nie pozostać w zbyt długim kontakcie ze skórą, co umożliwia ciału naturalną termoregulację, oszczędza energię oraz zapewnia większy komfort, pozostawiając skórę świeżą i suchą. Odzież wykonana w systemie odprowadzania wilgoci (Dry-system) idealnie sprawdzi się zimą, gdyż pomoże utrzymać temperaturę mięśni, jak również latem, gdy szybkoschnący materiał zapewni długotrwałą świeżość i komfort.

OBRÓBKA ANTYBAKTERYJNA

Obróbka antybakteryjna to proces jakiemu poddawany jest materiał, aby przeciwdziałać namnażaniu się bakterii. Redukuje on nieprzyjemny zapach i zapewnia dłuższą świeżość. Proces antybakteryjny nie ma wpływu na wygląd ani na inne właściwości materiałów.

baner
wyroznione

Polecamy

Współpracuj z nami

zapoznaj się z oferta współpracy

dostawa